כל האתר 99 שקלים עד גמר המלאי . אין החלפות / החזרות

אגדה סקנדינבית חלק 2

אגדה סקנדינבית חלק 2

יום צילום ראשון 9:00 דפיקה בדלת, נעים מאוד סלין המאפרת שלנו.
לפני הנסיעה ביקשתי מהבנות לנסות לקשר אותי למאפרת מקומית, וכך הגעתי אל סלין. סגרתי אתה שני ימי עבודה. תחושת הבטן שלי התבררה כנכונה - סלין אכן מקסימה ומקצועית.
כעבור מספר דקות, שרון מגיעה וההתרגשות בשיאה. כמה שהיא יפה, קרן אור נכנסת לחלל. אנחנו יושבות לשתות קפה של בוקר, ומשלימות קצת פערים.
שרון לגמרי מתקשה להאמין שהגענו בשבילה עד ברגן הרחוקה.
בכל עונה אני מצלמת גם צילומי אווירה יותר קונספטואליים וגם צילומי 'לוק בוק' –צילום מאוד אינפורמטיבי, נטו הבגד על הגוף. לצורך כך לא נזקקנו לשלושת האחיות וביקשנו לצלם זאת על שרון.
תהיתי איך יראו התמונות בסטודיו המאולתר שלנו, עם טפט הפסים ברקע, רצפת העץ והחלון המבצבץ.
צילמנו על שרון את כל הקולקציה, עשרות פריטים Front / Back / Side שרון הייתה נפלאה ועשתה עבודה מקצועית לגמרי. עבורי זו הייתה הזדמנות לראות בבירור איך הקולקציה מתנהגת על הגוף, מה עובד עם מה ואיך הכל מתחבר לשלם.
בין לבין רוני גונבת את שרון לפינות אחרות בדירה, ומצלמת מעט פחות פורמלי, פשוט כי אי אפשר שלא.
שעת צהריים, כולן כבר רעבות, אחרי הכל יש פה עסק עם מתבגרת בעלת תיאבון מוגבר. אנחנו מזמינות פיצות שמגיעות באיחור של רבע שעה.
השליח מתנצל ומיד חותך 50% מהעסקה. ככה זה עובד פה מסתבר. זה החוק - אתה מאחר הלקוח מקבל הנחה. סה"כ מאוד הוגנים שם בנורבגיה.
בינתיים בשולחן האוכל עוז (בעלי שהצטרף ולקח את תפקיד מתאם ההפקה) וסלין המאפרת רוקמים את התכנית למחר ועסוקים בחיפוש לוקישן לצילומי חוץ של האחיות.
זה עניין לא פשוט, יש לקחת בחשבון המון מרכיבים כמו התניידות, סחיבת ציוד, מזג האוויר, מרחק לשירותים, מרחק לחניה ועוד.
סלין ממליצה לצלם במפרץ floyen. מראה לנו מספר תמונות ואנחנו כבר מתמוטטים, היא לא כל כך מבינה על מה ההתפעמות שלנו, מבחינתה זה קצת טבע וכמה עצים.
היא רק לא יודעת שזה בדיוק מה שדמיינתי כשתכננתי את הנסיעה.
מצלמות 'לוק' אחרון, נפרדים משרון וסלין עד למחר. אני רצה לעיר בתקווה שעדיין לא סגרו לי את מקדש העיצוב ILLUMS BOLIGHUS - ספינת הדגל של העיצוב הדני.
חלל יפהפה המשתרע על פני 3 קומות. אני הולכת לאיבוד, נושמת את כל מותגי העיצוב האהובים עלי, העיניים לא מפסיקות לבלוע את ההשראה.
בלילה בדירה יושבת עייפה לתכנן את מחר. מצפה לנו יום ארוך ומרגש במיוחד, ה-משימה של המסע – צילומי אוירה בחוץ.
מתכננת מראש מספר 'לוקים', מחברת משפחות פריטים שארצה לצלם על שרון מריאן ואנה יחד.
כולנו הולכים לישון מלאי ציפיות לקראת המפגש בבוקר עם שלושת האחיות שלנו.טבלת מידות